Brolių tandemas padėjo „Vyčiui“ nugalėti naujokų vedamą „Delikatesą“

2021-01-14 20:02
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Penktąją pergalę paeiliui NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Šakių „Vytis“ (12-3).

11
19
67%
4/6
12

Eriko Kučiausko auklėtiniai išvykoje 74:67 (20:14, 24:26, 17:7, 13:20) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (4-12) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet svečiai spurtavo 12:3 ir po Pauliaus Beliavičiaus tolimo metimo susikrovė 13 taškų persvarą (56:43). Ketvirčio pabaigoje tritaškį pridėjo Karolis Kokoška ir šakiečiai dar labiau nutolo (61:47).

Rungtynių pabaigoje „Delikatesas“ spurtavo 8:0 ir po Ja'wano Daviso tritaškio su pražanga likus 21 sekundei skirtumas sumažėjo iki 5 taškų (67:72), tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti šeimininkams ir „Vytis“ šventė pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kšištofas Lavrinovičius. 41-erių veteranas per 26 minutes pelnė 11 taškų (2/3 dvit., 1/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 12 bei prarado 2 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Rezultatyviausias buvo kitas brolis – Darjušas, kuris per 28 minutes pelnė 15 taškų (3/12 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 15 naudingumo balų.

Joniškio ekipos gretose šiandien debiutavo du legionieriai – J. Davisas ir Samuelis Martinas.

J. Davisas buvo vienas naudingiausių savo ekipoje ir per 35 minutes įmetė 15 taškų (4/7 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

S. Martinas per 21 minutę taip pat pasižymėjo 15 taškų (6/9 dvit., 1/5 trit.), 4 atkovotais bei 2 prarastais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais ir 14 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Ja'wanas Davisas ir Samuelis Martinas po 15, Nedas Kancleris 9 (6 atk. kam.).

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 15 (3/12 dvit.), Karolis Kokoška 13 (3/9 trit.), Kšištofas Lavrinovičius 11 (12 atk. kam., 19 naud. bal.), Paulius Semaška 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kl.).