Kovoje iki paskutinių sekundžių – „Šilutės“ pergalė prieš „Neptūną-Akvaservis“

2020-03-12 20:38
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Nelengvą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė vieni turnyrinės lentelės lyderių, „Šilutės“ (27-12) krepšininkai.

11
23
4
6

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai ketvirtadienio vakarą išvykoje 80:77 (14:22, 31:18, 11:15, 24:22) parklupdė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (22-17) ekipą.

Iki lemiamo kėlinio pabaigos žaisti likus 36 sekundes Luko Kreišmonto dvitaškis su pražanga šeimininkų deficitą nukirpo iki minimalaus – 74:75.

Savo atsaką rengusi „Šilutė“ sudegino 22 atakos sekundes, tačiau tuomet tritaškį smeigė Andrius Gaidys, taip svečiams vėl sukurdamas 4 taškų persvarą – 78:74.

Žaisti likus 6 sekundes Herkus Kumpys pataikė vieną baudos metimą, o netrukus „Šilutei“ suklydus, pataikė dar dvi baudas ir klaipėdiečių atsilikimas vėl buvo minimalus – 77:78.

Visgi žaisti likus 3 sekundes A. Gaidys nuo baudų metimų linijos neklydo ir šilutiškių pergalę įtvirtino – 80:77.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Ernestas Sederevičius, kuris per 27 minutes pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, blokavo varžovo metimą ir iš viso surinko 23 efektyvumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 24, Vytautas Šarakauskas 14 (11 atk. kam.), Matas Vaitkus 9, Adomas Sidarevičius 8, ..., Deividas Rasys 3 (8 atk. kam.).

„Šilutė“: Simonas Serapinas 20, Modestas Paulauskas 13 (7 atk. kam.), Andrius Gaidys 12, Linas Lekavičius ir Ernestas Sederevičius (6 atk. kam., 4 rez. perd., 23 naud. bal.) po 11.