Permainingoje ir atkaklioje dvikovoje Telšiuose – „Sūduvos-Mantingos“ triumfas

2020-03-12 20:01
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

VIKINGLOTTO-NKL lyderių dvikovoje – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (32-7) pergalė.

18
21
100%
7/7
60%
3/5

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 91:81 (25:25, 33:19, 14:28, 19:9) pranoko „Telšius“ (31-8) ir tapo vienvaldžiais pirmenybių lyderiais. Tarpusavio seriją šiame sezone marijampoliečiai laimėjo 3-1.

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kai rungtynėms artėjant į pabaigą sėkmingiau sužaidė „Sūduva-Mantinga“.

Iš pradžių Šarūnas Beniušis atliko sėkmingą reidą krepšio link, o kiek vėliau sugriebė kamuolį puolime ir, likus 2 minutėms, įvertė taškus iš po krepšio bei padidino marijampoliečių pranašumą iki 5 taškų – 84:79.

Neilgai trukus Gintautas Matulis atliko verpstę, o prasidėjus paskutinei mačo minutei galutinę vinį įkalė Aurimas Kieža, kuris smeigė tritaškį ir padidino „Sūduvos-Mantingos“ persvarą iki 8 taškų – 89:81.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Edvinas Jezukevičius pelnė 18 taškų (1/2 dvit., 3/5 trit., 7/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

Marijampoliečiai iš pradžių į priekį šovė galingai sužaidę antrojo kėlinio pabaigą. Gintautas Matulis įkrovė iš viršaus, Šarūnas Beniušis pelnė taškus su pražanga, Justinas Jogminas smeigė tritaškį, o „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 13:4 bei įgijo 14 taškų persvarą – 58:44.

Vis tik telšiškiai sugebėjo atsitiesti po ilgosios pertraukos. Gytis Sirutavičius bei Rytis Biliartas realizavo po dvitaškį, tuomet G. Sirutavičius realizavo baudas, Tomas Rimša smeigė tritaškį ir sumažino „Telšių“ deficitą iki minimumo – 66:67.

Telšiškiai šiek tiek geriau sužaidė ketvirčio pabaigą ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui rezultatas jau buvo lygus (72:72).

„Telšiai“: Ignas Razutis (3/6 trit., 9 rez. perd.) ir Gytis Sirutavičius (5/6 dvit.) po 18, Rytis Biliartas 15 (7/13 dvit.), Tomas Rimša 10.

„Sūduva-Mantinga“: Justinas Jogminas (3/4 dvit., 3/5 trit.) ir Edvinas Jezukevičius (3/5 trit.) po 18, Šarūnas Beniušis 16 (6/8 dvit.).