Lemiamu metu spurtavę „Ereliai“ palaužė „Palangos Kuršius“

2020-02-01 18:35
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Mažeikių „Ereliai“ (13-17) po spurto ketvirtajame kėlinyje iškovojo pergalę namuose 96:84 (27:23, 19:23, 22:20, 28:18) VIKINGLOTTO-NKL antrosios grupės susitikime prieš Palangos „Kuršius“ (12-18).

23
31
10
63%
5/8

Ketvirtojo kėlinio viduryje Aidas Viskontas pelnė 5 taškus paeiliui ir svečių deficitą sumažino iki minimalaus – 76:77.

Šeimininkai atsakė laimėdami atkarpą 9:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą likus žaisti 3 minutes ir 54 sekundes – 86:76.

Per likusį rungtynių laiką puolime strigę svečiai turėjo pripažinti Aloyzo Rudžio auklėtinių pranašumą.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo dvigubą dublį užfiksavęs Mantvydas Staniulis. Įžaidėjas pelnė 23 taškus (3/4 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud. Met.) atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo ir prarado po 3 kamuolius bei užfiksavo 31 naudingumo balų rodiklį.

„Ereliai“: Mantvydas Staniulis 23 (31 naud. bal., 10 rez. perd.), Rokas Stankevičius 22 (8 atk. kam.), Jameelas Bernardas Tayloras 18 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Justas Nausėdas 16, Mogga Lado 14 (16 atk. kam.).

„Kuršiai“: Aidas Viskontas 24 (9 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 12, Mindaugas Reminas ir Luka Zaharijevičius (8 atk. kam.) po 11, Mykolas Dieninis ir Laurynas Lučinskas po 10.