„Gargždų“ duetas surinko 50 taškų ir nukalė pergalę Palangoje

2020-01-30 20:50

Palangos „Kuršiai“ (12-17) VIKINGLOTTO-NKL antrosios grupės susitikime namuose patyrė pralaimėjimą 73:80 (13:15, 21:22, 17:20, 22:23) prieš Gargždų „Gargždus“ (14-15).

Pirmosios rungtynių pusės pabaigoje Mantas Ruikis pelnė 8 taškus paeiliui ir svečiams prieš ilgąją pertrauką suteikė 3 taškų pranašumą 37:34.

Trečią ketvirtį „Gargždai“ pradėjo spurtu 16:6 ir įgijo dviženklę persvarą (53:40), kurią šeimininkai po to aptirpdė tik nežymiai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 13 sekundžių Quincy Tayloras pataikė iš toli ir sumažino šeimininkų atsilikimą iki 6 taškų – 70:76.

Kitoje atakoje Ernestas Jonkus realizavo abu baudų metimus, o savo šansais nepasinaudoję šeimininkai patyrė pralaimėjimą 73:80.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo E. Jonkus, kuris pelnė 24 taškus (2/5 dvit., 4/7 trit., 8/8 baud. met.) atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 7 kamuolius, 3 perėmė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 41 naudingumo balą.

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 22 (6 rez. perd.), Aidas Viskontas 13 (7 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 11, Robertas Keliačius 8 (9 atkm. kam.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 26 (9 atkm. kam.), Ernestas Jonkus 24 (41 naud. bal., 8 rez. perd., 7 atkm. kam., 3 per. kam.), Tadas Poška 8, Rimantas Daunys ir Deividas Anužis po 7.