Siautusio Q. Tayloro vedami „Palangos Kuršiai“ įveikė svečius iš Jonavos

2019-11-30 19:15
Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Šeštąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo Palangos „Kuršių“ (6-11) ekipa.

30
36
53%
10/19
10

Pauliaus Barkaus auklėtiniai namuose 91:81 (24:17, 26:20, 20:26, 21:18) įveikė „Jonavos“ (4-13) komandą.

Quincy Tayloro vedami palangiškiai po dviejų kėlinių pirmavo 50:37 ir atrodė, kad šeimininkai savo sąlygas diktuos visas rungtynes.

Visgi tuomet svečių ekipa surengė spurtą: dvitaškį pataikė Kahlilas Thomasas, 5 taškus iš eilės pelnė Redas Jakubauskas, o dar tris taškus pridėjęs K. Thomasas „Jonavą“ priartino per 3 taškus (47:50).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus rungtyniauti 4 minutes palangiškiai turėjo 5 taškų persvarą (79:74), tačiau jau netrukus Luka Zaharijevičius ir Robertas Keliačius pelnė po dvitaškį, iš vidutinio nuotolio pataikė Q. Tayloras ir šeimininkai susikrovė 11 taškų pranašumą (85:74).

Per likusias 3 minutes svečiai nebeįstengė surengti spurto ir „Kuršiai“ iškovojo pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Quincy Tayloras, kuris per 34 aikštelėje praleistas minutes pelnė 30 taškų (10/19 dvit., 2/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, blokavo metimą, išprovokavo 7 pražangas, dukart suklydo ir surinko 36 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 30 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 36 naud.), Luka Zaharijevičius 18 (5 atk. kam., 5 per. kam.), Robertas Keliačius 15, Rokas Nikitinas 11.

„Jonava“: Ianas Gardeneris 18, Modestas Žaunieriūnas 14 (4 rez. perd., 4 kld.), Kahlilas Thomasas 13, Redas Jakubauskas 12, Juozas Balčiūnas 8.