„Palangos Kuršiams“ iš Kauno pergalės išsivežti nepavyko

2019-11-28 20:14

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė Kauno „Žalgirio-2“ (8-8) ekipa, kuri namuose 90:82 (28:14, 28:23, 15:26, 19:19) nugalėjo „Palangos Kuršių“ (5-11) krepšininkus.

21
27
75%
9/12
6

Antrojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris-2“ buvo įgijęs net 23 taškų (56:33) pranašumą, tačiau palangiškiai per likusį rungtynių laiką spėjo šeimininkus prisivyti.

Likus kiek daugiau nei dviems minutėms Mindaugas Reminas taikliu tritaškiu „Kuršių“ atsilikimą sumažino iki 4 taškų (82:86), tačiau tuomet Erikas Venskus įmetė baudą, Justinas Ramanauskas pridėjo tolimą metimą ir jaunieji žalgiriečiai šventė pergalę.

Žalgiriečius į pergalę vedė 21 tašką (6/8 dvit., 9/12 baud. met.) per 25 minutes pelnęs E. Venskus. Krepšininkas prie pergalės dar prisidėjo 6 atkovotais kamuoliais, 6 išprovokuotomis pražangomis ir taip surinko 27 naudingumo balus.

„Žalgiris-2”: Erikas Venskus 21 (6 atk. kam., 6 išprov. praž., 27 naud. bal.), Vitalijus Kozys 13, Justinas Ramanauskas 12 (8 rez. perd.), Mantas Rubštavičius 10 (5 atk. kam.), ..., Modestas Kancleris 7 (10 atk. kam.).

„Palangos Kuršiai“: Quincy Tayloras 19, Karolis Sapiega (8 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud. bal.) ir Aidas Viskontas (8 rez. perd., 5 atk. kam.) po 14.