Lemiamu metu atitrūkęs „Ežerūnas“ įveikė „Žalgirį-2“

2019-11-21 19:51
Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Molėtų „Ežerūnas“ (7-7) išlygino savo pergalių ir pralaimėjimų balansą. Molėtiškiai savo aikštėje 96:79 (22:21, 29:17, 19:23, 26:18) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (7-7).

20
26
75%
6/8
3

„Ežerūnas“ per pastarąsias šešerias rungtynes laimėjo penkis kartus.

Mariaus Pociukonio kariauna iki mačo pabaigos likus 4 minutėms atsiliko 8 taškais (75:83), bet tuomet Rokas Jukonis surinko penkis taškus iš eilės, Ignas Lukošius pridėjo dvitaškį ir likus dviem minutėms nugalėtojams tapo aiškus (90:75).

Šeštadienį šios komandos susikaus Kaune.

„Ežerūnas“: Rokas Jukonis 20 (7/11 dvit., 6/8 baudos), Ignas Lukošius (7/7 dvit., 10 atk. kam.) ir Tautvydas Vyšniauskas po 15, Mantas Šerkšnas ir Justas Šukelis po 11.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 19 (8/12 dvit.), Paulius Murauskas 12, Karolis Babušis 11, Erikas Venskus 9 (1/8 dvit., 7/8 baudos).