Q. Tayloras paskutinę sekundę pražudė „Gargždus“

2019-10-24 21:29
Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Paskutinę sekundę metimą realizavęs Quincy Tayloras išplėšė pergalę Palangos „Kuršiams“ (2-5) Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO“) rungtynėse 79:78 (25:20, 16:21, 11:21, 27:16) prieš svečiuose žaidusius Gargždų „Gargždus“ (2-4).

27
32
83%
5/6
6

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Q. Tayloras per 34 minutes pelnė 27 taškus (11/16 dvit., 0/4 trit., 5/6 baud. met.) atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei 3 sykius perėmė kamuolį, taip užfiksuodamas 32 naudingumo balų rodiklį.

Pirmąją rungtynių pusę Jonas Domašius užbaigė pataikydamas dvitaškį ir komandos į rūbinę patraukė esant lygiam rezultatui (41:41). Trečiojo ketvirčio pabaigoje Ernestas Bružas pataikė baudų metimus ir svečiams suteikė dviženklį pranašumą prieš prasidedant lemiamai atkarpai (62:52).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 16 sekundžių, Q. Tayloras pataikė iš vidutinio nuotolio ir išvedė šeimininkus į priekį (77:75).

Gargždų klubas po minutės pertraukėlės surengė greitą ataką, kuri pasibaigė tritaškiu ir įgavo minimalų pranašumą likus žaisti 11 sekundžių (78:77). Visgi paskutinis žodis priklausė visų rungtynių metu žibėjusiam Q. Taylorui – amerikietis metimu iš vidutinio nuotolio su sirena išplėšė pergalę šeimininkams (79:78).

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 27 (6 atk. kam., 32 naud. bal.), Aidas Viskontas 12, Taurantas Tamošiūnas 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 20, Laurynas Mikalauskas 18 (9 atk. kam.), Deividas Anužis 10.