„Sūduva-Mantinga“ antroje mačo pusėje palaužė „Jonavos“ pasipriešinimą

2019-10-24 20:27
Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (6-0) tęsia pergalingą žygį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

17
20
75%
3/4
100%
2/2

Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 85:62 (20:20, 19:17, 26:13, 20:12) pranoko „Jonavos“ (2-4) komandą.

Marijampoliečiai atitrūko po ilgosios pertraukos. Šarūnas Beniušis ir Martynas Zigmantavičius pataikė po dvitaškį, o Tomas Galeckas smeigė du tritaškius iš eilės ir ketvirčio viduryje padidino komandos persvarą iki 14 taškų – 54:40.

„Sūduva-Mantinga“ reikalus galutinai išsprendė ketvirtajame kėlinyje. Gvidas Galinauskas pataikė iš vidutinio nuotolio, o Tautvydas Kliučinykas, pasekęs T. Galecko pavyzdžiu, atseikėjo du tolimus metimus ir marijampoliečių persvara išaugo iki 22 taškų (81:59).

„Sūduva-Mantinga“ geriausiai pasirodęs J. Zakas pelnė 17 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Jonava“: Martynas Pacevičius (5/9 dvit.) ir Nojus Pankratjevas (5/7 dvit.) po 17, Modestas Žiauneriūnas 8.

„Sūduva-Mantinga“: Jonas Zakas 17 (3/7 dvit.), Edvinas Jezukevičius 16 (5/6 metimai), Tomas Galeckas 12 (4/8 trit.).