Turnyrinės lentelės kaimynų kovoje – „Palangos Kuršių“ šturmą atlaikiusių „Telšių“ pergalė

2019-03-01 19:48

Antroje mačo dalyje iniciatyvą perėmę „Telšiai“ (23-16), Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pratęsė pergalingą seriją, kuomet namuose 75:73 (15:13, 14:19, 28:16, 18:25) palaužė „Palangos Kuršius“ (24-15).

14
24
9
3

Pirmoji susitikimo pusė buvo apylygė, tačiau minimalų pranašumą savo pusėje turėjo pajūrio komanda – 32:29. Vis tik situacija keistis pradėjo po ilgosios pertraukos.

Juozas Balčiūnas pataikė dvitaškį, Mindaugas Norkus – tritaškį, Deividas Rasys pelnė taškus su varžovo pražanga ir trečiojo kėlinio viduryje po spurto 13:3, „Telšiai“ įgijo dviženklį pranašumą – 47:37.

Šeimininkai savo dominavimą pratęsė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Vilius Pocius pataikė iš vidutinio nuotolio, J. Balčiūnas atseikėjo tritaškį, o D. Rasys bei Ernestas Bružas pridėjo dar po du taškus ir telšiškiai nutolo 16 taškų atstumu (66:50).

Vis tik svečiai be kovos pasiduoti linkę nebuvo ir surengė savo spurtą. Mykolas Dieninis realizavo dvitaškį, Jalenas Riley pataikė baudų metimus ir smeigė tritaškį ir iki mačo pabaigos likus mažiau nei 4 minutėms, svečių deficitas sumenko iki 5 taškų (64:69).

Kiek vėliau J. Riley pataikė metimą iš po krepšio bei atseikėjo dar vieną tolimą metimą, o du taškus pridėjo Tomas Miškinis ir prasidėjus paskutinei mačo minutei, svečių deficitas sumenko iki 2 taškų (71:73).

Kitoje atakoje Ignas Razutis prametė tolimą metimą, o Aidas Viskontas suklydo ir palangiškiai buvo priversti tyčia pažeidinėti taisykles. Vis tik I. Razučio ranka metant baudų metimus nesudrebėjo ir jis tokiu būdu įtvirtino komandos pergalę (75:71).

Nugalėtojus į pergalę vedė komandos kapitonas Mindaugas Norkus, kuris pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.

„Telšiai“: Deividas Rasys 15 (6/11 dvit., 0/4 trit.), Mindaugas Norkus 14 (9 atk. kam.), Juozas Balčiūnas 12 (3/4 trit.).

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 23 (5/9 trit.), Matas Jucikas 16 (8/15 dvit., 11 atk. kam.), Spenseris Mitchellas 12 (6/7 dvit.).