Trečiajame kėlinyje spurtavęs Gargždų SC patiesė tauragiškius

2019-02-28 19:40
Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Gargždų SC (19-17), kuris namuose 83:62 (16:17, 21:21, 23:7, 23:17) pranoko Tauragės krepšinio klubą (14-23) bei pasiekė penktąją pergalę iš eilės.

12
22
2
63%
5/8

Mačo lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje Laurynas Lučinskas pataikė baudą ir tolimą metimą, dar vieną tritaškį pridėjo Ernestas Jonkus, o Laurynas Mikalauskas surinko 4 taškus iš eilės ir po jo dėjimo šeimininkai truktelėjo į priekį 48:40.

Apsukų nemažinęs Gargždų klubas surengė dar vieną atkarpą ketvirčio viduryje. Aidas Viršilas pataikė iš toli, Tadas Poška pelnė 5 taškus paeiliui, o Arvydas Eitutavičius atseikėjo dar vieną tritaškį ir šeimininkai susikrovė 15 taškų pranašumą (60:45).

Gargždų SC trečiąjį kėlinį laimėjo 23:7 ir per jį pataikė penkis tolimus metimus.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, mat tauragiškiai rimtesnio atsako surengti nesugebėjo bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs L. Mikalauskas pelnė 17 taškų (8/11 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

Gargždų SC: Laurynas Mikalauskas 17 (8/11 dvit.), Ernestas Jonkus 13 (4/6 trit.), Laurynas Lučinskas ir Tadas Poška po 12, Simonas Serapinas 11 (3/6 trit.).

Tauragės krepšinio klubas: Mindaugas Stašys 18 (3/6 trit.), Paulius Morkeliūnas 10 (12 atk. kam., Paulius Parachomikas 8.