„Šilutės“ ekipa lengvai susitvarkė su „Delikatesu“

2019-02-08 19:50

Penktadienį vakare vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse „Šilutės“ ekipa (17-16) 89:68 (20:12, 20:22, 25:16, 24:18) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (17-16).

23
27
64%
7/11
10

Mačą prasta atkarpa pradėję Joniškio krepšininkai prieš ilgąją pertrauką prisivijo varžovus ir deficitą sumažino iki šešių taškų.

Visgi trečiajame ketvirtyje Jeffery Perkinso vedama „Šilutė“ įjungė aukštesnę pavarą ir užtikrintai laimėjusi abu kėlinius, įsirašė pergalę.

J. Perkinsas nugalėtojams pelnė 23 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei surinko 27 naudingumo balus.

Aidienas Davisas-Howardas „Šilutei“ pridėjo dar 19 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

Joniškio klubo gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs bei 7 kamuolius sugriebęs Šarūnas Beniušis.

„Šilutė“: Jeffery Perkinsas 23 (10 atk. kam.), Aidienas Davisas-Howardas 19, Mantas Šerkšnas ir Evaldas Džiaugys po 14.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 19, Airidas Giedraitis 13, Rytis Pipiras 12, Rytis Biliartas 11.