Galingą spurtą po ilgosios pertraukos surengę „Telšiai“ patiesė „Erelius“

2019-01-19 17:44

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Telšių „Telšiai“ (17-11), kurie savų žiūrovų akivaizdoje 79:58 (25:15, 12:10, 20:16, 22:17) nugalėjo Mažeikių „Erelius“ (9-19).

12
20
9
56%
5/9

„Telšiai“ itin galingai sužaidė rungtynių pradžią. Tomas Rimša užbaigė ataką „žemė-oras“, Laurynas Kaveckis ir Ignas Razutis įsūdė po tritaškį ir šeimininkai startavo spurtu 11:0.

Situaciją stabilizavę „Ereliai“ prie varžovų neartėjo, tačiau ir neleido jiems bėgti – po antrojo kėlinio komandas skyrė 12 taškų (37:25).

Vis tik naujas ir tuo pačiu lemiamas „Telšių“ šturmas prasidėjo iškart po ilgosios pertraukos. I. Razutis pataikė dvitaškį ir tritaškį, Deividas Rasys pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio ir 13:2 spurtavę mažeikiškiai sutvarkė visus reikalus – 50:27.

Būtent I. Razutis nugalėtojų gretose pasirodė geriausiai. Jis pelnė 18 taškų (3/3 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, dukart suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 18 (4/5 trit.), Tomas Rimša 12 (9 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 10.

„Ereliai“: Ignas Fiodorovas 16 (6/10 dvit.), Haroldas Saprykinas 14, Lavellas Boydas 11.