NKL pataikytų tritaškių rekordą pagerinęs „Vytis“ susitvarkė su KTU

2019-01-19 17:38

20 tritaškių pataikęs Šakių „Vytis“ (21-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė lengvą pergalę ir svečiuose 112:97 (32:19, 34:25, 24:25, 22:28) pranoko Kauno KTU (5-22).

13
23
100%
10/10
4

20 pataikytų tolimų metimų – naujas NKL rekordas. Prieš tai daugiausiai tritaškių buvo įmetusios Raseinių „Rasų“ ir „Šilutės“ ekipos – po 19.

„Vytis“ taip pat per plauką liko ir nuo sezono rezultatyvumo rekordo. 114 taškų anksčiau buvę surinkę Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai.

„Vytis“ visus reikalus sutvarkė dar prieš ilgąją pertrauką. Sėkmingai rungtynes pradėję svečiai po pirmojo kėlinio jau pirmavo 32:19, o pergalę įtvirtino antrajame ketvirtyje.

Erikas Jakštys ir Justas Sakalauskas pataikė po tritaškį, Lukas Grabauskas surinko 4 taškus iš eilės, o dar du baudų metimus pridėjęs Aurelijus Pukelis „Vyčiui“ sukrovė triuškinimą persvarą – 44:23. Apsukų nemažinę šakiškiai prieš prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo 66:44.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Erikas Jakštys pelnė 24 taškus (1/1 dvit., 7/13 trit., 1/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 16 naudingumo balų.

KTU: Julius Liesis 18 (2/5 trit.), Karolis Sapiega 17 (7/11 dvit.), Laurynas Miknevičius 16 (5/8 dvit.), Redas Jakubauskas 12.

„Vytis“: Erikas Jakštys 24 (7/13 trit.), Justas Sakalauskas (4/6 dvit.) ir Aurelijus Pukelis (6/6 dvit.) po 14, Lukas Grabauskas 13, Paulius Semaška 10.