L. Uleckas tolimais metimais pribaigė KTU

2019-01-18 19:13

Antrąją pergalę paeiliui NKL čempionate iškovojo Kauno „Žalgirio-2“ (12-15) komanda, kurios pagrindiniu vedliu mačo pabaigoje tapo Lukas Uleckas. 19-metis gynėjas lemiamu metu susmeigė du tritaškius, o jo atstovaujama ekipa namų aikštėje vykusiame Kauno derbyje 87:80 (17:20, 18:26, 24:13, 28:21) palaužė KTU (5-22) krepšininkus.

19
27
12
5

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, Matas Ragauskas realizavo abi baudas ir priartino svečius prie jaunųjų žalgiriečių per du taškus – 78:80. Po netaiklaus Kerro Kriisos metimo KTU turėjo progą pavyti ar net persverti rezultatą savo naudai, bet Julius Liesis suklydo.

Tada L. Uleckas po minutės pertraukėlės pataikė iš toli su varžovo pražanga, paskui atkovojo kamuolį puolime ir dar įskraidino vieną tolimą metimą, taip palaidodamas KTU šansus išsigelbėti – 87:78.

KTU ekipa po pirmosios mačo dalies turėjo dviženklę persvarą – 35:46, bet žalgiriečiai trečiąjį ketvirtį laimėjo 11 taškų persvara (24:13) ir panaikino turėtą deficitą – 59:59.

L. Uleckas per 24 minutes pelnė 12 taškų (1/4 dvitaškiai, 3/12 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir įsirašė 8 naudingumo balus.

Vitalijaus Kozio sąskaitoje – dvigubas dublis: 19 taškų (4/14 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 8/8 baudos), 12 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

„Žalgiris“: Vitalijus Kozys 19 (5/15 metimai, 12 atk. kam.), Erikas Venskus 18 (5/15 metimai), Arnas Adomavičius 13, Lukas Uleckas 12 (4/16 metimai).

KTU: Matas Ragauskas 17, Adomas Sidarevičius 15 (6/13 metimai), Redas Jakubauskas 12, Motiejuas Syminas 10.