Po ilgosios pertraukos puikią gynybą demonstravęs „Žalgiris-2“ įveikė „Telšius“

2019-01-12 18:48

Per paskutiniuosius du kėlinius 24 taškus tepraleidęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-15) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 77:63 (20:16, 19:23, 17:7, 21:17) pranoko Telšių „Telšius“ (16-10).

10
24
3
5

Po ilgosios pertraukos rezultatas buvo lygus – 39:39, tačiau po ilgosios pertraukos Arnas Adomavičius smeigė tritaškį, Nedas Kancleris pataikė dvitaškį, o kiek vėliau pirmasis pridėjo dar du taškus ir jaunieji žalgiriečiai truktelėjo į priekį – 47:39.

Galutinį smūgį Manto Šerniaus auklėtiniai sudavė ketvirtajame kėlinyje. Marius Valinskas pataikė iš po krepšio, Lukas Uleckas smeigė tritaškį su pražanga, o Modestas Kancleris sudrebino lanką dėjimu ir iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, šeimininkai pirmavo 68:52.

„Žalgirio-2“ komandoje labiausiai išsiskyręs M. Kancleris pelnė 10 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 1/3 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 5 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Mariunas Valinskas 16 (3/7 dvit.), Erikas Venskus 14 (7/12 dvit.), Lukas Uleckas 13 (2/8 trit.), Modestas Kancleris 10 (3/3 dvit., 7 atk. kam., 5 per. kam., 3 blk.).

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 15 (6/10 dvit.), Mindaugas Motuzas ir Vilius Pocius po 11.