30 naudingumo balų surinkęs V. Šarakauskas nukalė pergalę prieš „Palangos Kuršius“

2019-01-12 18:27
Nuotr.: bcklaipeda.lt
Nuotr. bcklaipeda.lt

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (15-11) atsitiesė po vakarykščių skaudžių rungtynių Telšiuose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna savų žiūrovų akivaizdoje 91:73 (27:17, 28:19, 16:23, 20:14) užtikrintai įveikė Palangos „Kuršių“ (17-9) krepšininkus.

19
30
14
75%
6/8

Įpusėjus pirmajame ketvirčiui šeimininkų pranašumas dar buvo minimalus (10:9), tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 9:0, o po pirmųjų 10 minučių jų persvara jau išaugo iki dviženklės (27:17). Antrojo ketvirčio viduryje Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 10:0, o pranašumas tapo triuškinantis – 49:28.

Nesustabdomai per pirmuosius du kėlinius žaidė „Neptūnas-Akvaservis“ vidurio puolėjas Vytautas Šarakauskas, pelnęs 10 taškų, atkovojęs 10 kamuolių, blokavęs 2 metimus bei surinkęs 22 naudingumo balus.

Po ilgosios pertraukos uostamiesčio ekipa kiek stabtelėjo – persvara sumenko iki 11 taškų (71:60), tačiau tuomet „Neptūnas-Akvaservis“ ėmė realizuoti vieną po metimą po kito, spurtavo 14:0 bei nutolo nepavejamai – 85:60. Likęs dvikovos laikas tebuvo formalumas, o pasireikšti gavo visi T. Gaidamavičiaus auklėtiniai, išskyrus ligos pakirstą Roką Gadiliauską.

Raktu į pergalę tapo puiki kova dėl atšokusių kamuolių – aikštelės šeimininkai atkovojo 47 kamuolius, tuo metų palangiškiai – 27. Klaipėdiečiai realiavo 61 proc. dvitaškių (24 iš 39), o „Kuršiai“ – 33 proc. (15 iš 45).

Pergalingame mače žibėjęs V. Šarakauskas per 25 minutes pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 5 kartus suklydo bei surinko 30 naudingumo balų.

Ryškūs šios dienos dvikovoje buvo ir 19 taškų pelnęs Klaidas Metrikis bei 16 taškų įmetęs, 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs ir 6 kamuolius atkovojęs Tadas Pažėra.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais sausio 18-ąją, penktadienį, namuose priimdama Gargždų SC klubą.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas (14 atk. kam.) ir Klaidas Metrikis – po 19, Tadas Pažėra 16, Deividas Anužis 8.

„Kuršiai“: Grantas Vasiliauskas ir Matas Jucikas – po 14, Jalen Riley 13 (3/11 metimų), Aidas Viskontas 11.