Lemiamu metu užtikrinčiau žaidęs KTU patiesė „Delikatesą“

2019-01-12 18:05
Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Geriau rungtynių pabaigą sužaidęs Kauno KTU (5-21) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) išvykos mače 82:78 (23:23, 22:23, 18:16, 19:16) patiesė Joniškio „Delikateso“ (15-11) ekipą.

16
24
11
63%
5/8

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, rezultatas buvo 74:74, tačiau tuomet Dominykas Ratkus pelnė taškus iš po krepšio, Karolis Sapiega realizavo dvitaškį ir prasidėjus paskutinei minutei, KTU įgijo 4 taškų persvarą (78:74).

Po šio epizodo Mantvydas Žukauskas realizavo baudų metimus ir sušvelnino šeimininkų deficitą, tačiau Adomas Sidarevičius pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, Laurynas Miknevičius nesuklydo prie baudų metimų linijos ir tokiu būdu įtvirtino savo komandos pergalę (82:76).

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė nuo atsarginių žaidėjų suolelio mačą pradėjęs Motiejus Syminas. Jis pelnė 16 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 3/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Mantvydas Žukauskas 22 (8/11 dvit., 9 rez. perd., 7 kld.), Giedrius Stankevičius 15 (1/7 trit.), Andrius Globys 13 (10 atk. kam.), Airidas Giedraitis 10.

KTU: Motiejus Syminas (5/8 dvit., 11 atk. kam.) ir Adomas Sidarevičius po 16, Julius Kigas 15, Karolis Sapiega 13 (5/9 dvit.), Laurynas Miknevičius 11.