KTU pripažino svečių iš Baltarusijos pranašumą

2018-11-03 18:50
Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Nacionalinės krepšinio lygos tarptautinio turnyro mače Kauno KTU namuose 59:82 (17:19, 13:27, 18:18, 11:18) neprilygo svečiams iš Baltarusijos, Minsko „Cmoki-2“.

9
20
83%
5/6
7

Minsko komanda kauniečius perlaužė jau antrojo kėlinio pradžioje, spurtuodami 12:3, o rezultatas ketvirčio pabaigoje jau buvo 46:30.

Antrojoje pusėje svečiams liko tik formalumai, kuriuos sutvarkiusi ir lemiamą ketvirtį 18:11 laimėjusi, komanda šventė užtikrintą pergalę 82:59.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Ivanas Aladka, pelnęs 14 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud. met.), atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs ir perėmęs po 1 kamuolį.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Julius Kigas. Krepšininkas per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/11 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

KTU: Julius Kigas 12, Dominykas Ratkus 10, Laurynas Miknevičius 9, Julius Liesis 8 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.).

„Cmoki-2“: Ivanas Aladka 14, Andrejus Stabrouskis 12 (4 per. kam.), Andrejus Rachošenka ir Danilas Barysevičius po 11, Kirilas Chumakou 9 (7 per. kam., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Maksimas Liutychas 4 (9 atk. kam.).