„Telšių“ krepšininkai į pergalių kelią sugrįžo sutrypdami „Ežerūną“

2018-11-03 17:27
Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Dviejų pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje nutraukė Povilo Šakinio treniruojama „Telšių“ (5-4) komanda, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 90:54 (25:14, 17:6, 31:16, 17:18) sutriuškino be pergalių liekančią Molėtų „Ežerūno“ (0-9) ekipą.

19
26
2
75%
3/4

Sužaidus 5 minutes, „Telšiai“ jau turėjo dviženklę persvarą (13:3). Praėjus 5 minutėms antrajame ketvirtyje „Ežerūnas“ atsiliko 11 taškų, tačiau tuomet „Telšiai“ spurtavo 13:2 ir įgijo 22 taškų persvarą (42:20).

Po trečiojo kėlinio P. Šakinio kariauna jau pirmavo 37 taškais (73:36), o rekordinis šeimininkų pranašumas buvo įgytas ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Telšiai“ pirmavo 40 taškų persvara (88:48).

Molėtų komandoje aikštėje pasirodė tik 7 krepšininkai.

„Telšiai“: Deividas Rasys 19 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Ernestas Bružas 16 (4/5 trit.), Juozas Balčiūnas 13 (6 atk. kam.), Vilius Pocius 11, Tomas Rimša 9.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 22 (11/22 dvit.), Mantvydas Staniulis 10, Raimondas Ambrulaitis ir Justas Šukelis po 8.