Itin efektyvus E. Venskaus pasirodymas vainikuotas triuškinama „Žalgirio-2“ pergale

2018-11-03 17:41
Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Kauno „Žalgiris-2“, kuris svečiuose 95:72 (24:18, 23:11, 25:20, 23:23) sutriuškino „Tauragės“ (3-6) krepšininkus.

24
27
8
Blokuoti metimai
1

Nugalėtojus į pergalę vedęs Erikas Venskus per 27 minutes pelnė 24 taškus (12/17 dvitaškių), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą ir surinko 27 naudingumo balus.

Kauniečiai sėkmingai pradėjo susitikimą ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 26:18, o antrajame ketvirtyje Vytauto Pliaugos auklėtiniai galutinai perlaužė rungtynes.

Modestas Kancleris ir Rokas Jokubaitis pelnė po du taškus, Vitalijus Kozys pridėjo metimą iš po krepšio ir „Žalgiris-2“ kelių minučių atkarpą laimėjo 15:4 bei susikrovė 17 taškų pranašumą (43:26). Po ilgosios pertraukos susitikimo eiga nesikeitė ir kauniečiai toliau sėkmingai didino persvarą, kuri vienu metu siekė 23 taškus (67:44).

Kauniečių gretose šįkart nebuvo Arno Adomavičiaus, kuris vakarykštėse rungtynėse su Mažeikių „Ereliais“ susižeidė koją.

„Tauragė“: Raidas Nacius 20 (6/7 dvit.), Tadas Sebežiovas 15 (1/7 dvit., 3/4 trit.), Paulius Morkeliūnas 13 (3/8 dvit., 8 atk. kam.), Mindaugas Stašys 12 (3/8 dvit.).

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 24 (12/17 dvit., 8 atk. kam.), Lukas Uleckas 16 (2/11 dvit., 4/6 trit.), Vitalijus Kozys 15 (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Marius Valinskas 13 (6/12 dvit.), Rokas Jokubaitis 12 (6/7 dvit.).