Karaliaus Mindaugo taurėje „Neptūnas-Akvaservis“ neatsilaikė prieš 15 tritaškių įmetusius „Juventus“

2018-10-16 20:11

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipa Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo antrose rungtynėse neatsilaikė Utenoje 57:100 (13:29, 17:26, 12:22, 15:23) prieš vietos „Juventus“.

Daugiausia pelno: Klaidas Metrikis

Pirmąjį mačą klaipėdiečiai savo aikštėje pralaimėjo 64:81 ir baigė pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurėje.

LKL pirmenybėse kovojantys „Juventus“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš NKL rungtyniaujančius „Neptūnas-Akvaservis“, kurį laimėjo 29:13. Toliau šeimininkai tik didino savo persvarą.

„Juventus“ įspūdingai atakavo iš toli – 15 pataikytų tritaškių iš 28 bandymų (54 proc.). 7 iš 8 tolimų metimų Žydrūno Urbono auklėtiniai pataikė vien per pirmąjį kėlinį.

Rezultatyviausiai „Juventus“ gretose žaidė po traumos atsigaunantis Kenny Gainesas, surinkęs 24 taškus (4/6 trit.).

„Neptūno-Akvaservis“ ekipoje dvigubą dublį surinko Ignas Ramašauskas, pelnęs 12 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

„Juventus“: Kennethas Gainesas 24 (4/6 trit.), Marius Runkauskas 17 (5/5 trit.), Karolis Guščikas 14 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), Arvydas Šikšnius 13 (3/4 trit.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 13, Ignas Ramašauskas 12 (10 atk. kam.), Tadas Pažėra 10 (6 rez. perd.).