Antroje mačo dalyje subyrėję jaunieji žalgiriečiai pasitraukė iš KMT kovų

2018-10-16 19:43

Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkai pasitraukė iš Karaliaus Mindaugo taurės (KMT). Pirmojo etapo antrajame mače Tomo Keršio auklėtiniai išvykoje 70:86 (27:26, 17:11, 14:27, 12:22) nusileido Alytaus „Dzūkijai“. Pirmąsias rungtynes Kaune 89:84 taip pat laimėjo dzūkai.

Daugiausia pataiko: Lukas Uleckas

Pirmoje mačo dalyje atrodė, jog jaunieji žalgiriečiai LKL klubui vėl rimtai kibs į atlapus. Antrąjį ketvirtį atkarpa 6:2 baigęs „Žalgiris-2“ prieš ilgąją pertrauką turėjo 7 taškų pranašumą – 44:37.

Vis tik šeimininkai prabudo trečiajame kėlinyje. Kendrickas Brownas ir Paulius Petrilevičius realizavo baudų metimus, Egidijus Dimša pridėjo dvitaškį ir ketvirčio viduryje „Dzūkija“ jau buvo priekyje 47:46. O sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę alytiškiai prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 6 taškais (64:58).

Visus reikalus Andrejaus Urlepo auklėtiniai išsprendė ketvirtojo kėlinio pradžioje. K. Brownas pelnė taškus su pražanga, Dominykas Domarkas pataikė iš vidutinio nuotolio, o amerikietis pridėjo tolimą metimą ir šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (72:62).

Po šio epizodo sekė dzūkų atkarpa 6:0, kuri galutinai nusprendė rungtynių ir serijos baigtį (78:62).

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 26 (6/11 trit.), Mindaugas Sušinskas 10 (4/7 dvit.), Paulius Petrilevičius 9 (11 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Lukas Uleckas (6/8 dvit.) ir Arnas Adomavičius (4/6 dvit.) po 14, Erikas Venskus 10 (8 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 9 (3/8 dvit.).