Draugiškose rungtynėse „Perlas“ pranoko „Ežerūną“

2018-09-21 20:48

Visų rungtynių metu solidžiai rungtyniavęs Vilniaus „Perlas“ namuose 78:68 (20:12, 20:21, 23:15, 15:20) įveikė Molėtų „Ežerūną“.

Abi komandos rungtynes pradėjo apsikeisdamos netaikliais metimais, tačiau 8:0 spurtavęs „Perlas“ išsiveržė į priekį rezultatu 10:2. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Simas Jarumbauskas pelnė lengvus taškus iš po krepšio ir padidino vilniečių persvarą iki dviženklės ribos – 15:4. Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę svečiai sumažino deficitą iki 8 taškų – 20:12.

Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Ežerūno“ krepšininkai, kurie spurtavo (11:6) ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų – 23:26. Karolio Giedraičio vedami aikštės šeimininkai pirmąją rungtynių dalį užbaigė turėdami 7 taškų persvarą – 40:33.

Po ilgosios pertraukos (9:4) spurtavę vilniečiai atstatė dviženklį pranašumą – 49:37. Tris rezultatyvias atakas iš eilės surengę „Perlo“ krepšininkai padidino persvarą iki 16 taškų ribos – 57:41. Po trijų kėlinių (63:48) ir toliau pirmavo aikštės šeimininkai.

Paskutinio ketvirčio pradžioje vilniečiai surengė dar vieną spurtą (7:3) ir įgijo 19 taškų pranašumą – 70:51. Likusioje kėlinio dalyje visus formalumus sutvarkęs „Perlas“ šventė pergalę rezultatu 78:68.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 16 (7/8 met., 22 naud. bal.), Robertas Keliačius 15 (7/8 met., 4 atk. kam., 18 naud. bal.), Ernestas Naruševičius 14 (7/10 dvit., 4 atk. kam., 17 naud. bal.), Ąžuolas Tubelis 7 (4 atk. kam.).

„Ežerūnas“: Kostas Jonuška 14, Jonas Zakas 10.