„Sintek-Jonava“ nusileido draugiškų rungtynių maratone startavusiam „Vyčiui“

2018-09-18 22:34
Nuotr.: bcjonava.lt
Nuotr. bcjonava.lt

Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas tęsia draugiškų rungtynių ciklą prieš 2018-2019 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) startą. Jonaviečiai trečiose draugiškose rungtynėse 74:80 (14:20, 22:13, 16:25, 22:22) nusileido praėjusio sezono bronzos medalių savininkei Šakių „Vyčio“ komandai.

Jonaviečiai pirmadienį po taip pat atkaklios kovos nusileido Rusijos antrosios krepšinio lygos Surguto „Universitet“ komandai. Pirmajame draugiškame mače Jonavos krepšininkai kiek anksčiau įveikė Kauno „LSU-Atletą“.

„Vyčiui“ tai buvo pirmasis kontrolinis susitikimas. Penktadienį šakiškiai susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

Rungtynėse su Šakių klubu šeimininkai pirmieji pabėgo į priekį nutoldami 8 taškų skirtumu (9:1). Į tai „Vytis“ atsakė savo spurtu 14:0 ir išsiveržė į priekį (15:9). „Sintek-Jonavai“ pavyko pristabdyti įsibėgėjusius varžovus ir po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė 6 taškai (14:20).

Jonavos ekipa bandė perimti iniciatyvą į savo rankas antroje antrojo kėlinio pusėje. Po geros penkių minučių atkarpos ir po dviejų sužaistų kėlinių priekyje jau buvo Murato Didino auklėtiniai (36:33).

Trečiąjį kėlinį geriau sužaidę „Vyčio“ krepšininkai pirmavo 6 taškais (58:52). Jonaviečiai mažino atsilikimą ketvirtajame ketvirtyje ir po spurto 8:0 išsiveržė į priekį (60:58). Visgi likusią ketvirčio atkarpą geriau sužaidęs ir tritaškiais šeimininkus baudęs „Vytis“ iškovojo pergalę (80:74).

„Sintek-Jonava“: Martynas Pacevičius 16 (13 atk. kam.), Justas Furmanavičius ir Troy Franklinas (3/12 metimai) – po 15, Detrekas Browningas 8, Juozas Ramanauskas 7, Rytis Juknevičius 5, Martynas Linkevičius (8 atk. kam.) ir Antanas Montrimavičius – po 3, Justinas Ramanauskas 2, Rimantas Daunys, Tadas Sebežiovas ir Justas Vazalis taškų nepelnė.

„Vytis“: Karolis Kokoška ir Marijus Užupis – po 15, Justas Sakalauskas 10, Aurelijus Pukelis, Šarūnas Vingelis ir Paulius Semaška – po 8, Erikas Jakštys 6, O. Smithas 4 (1/6 metimai), Paulius Belevičius ir Markas Užukauskas – po 3, Jokūbas Špokas, Nedas Kuprijanovas ir Benas Survila taškų nepelnė.