Ketvirtajame kėlinyje atkutęs „Perlas“ sustiprino padėtį prieš atkrintamąsias kovas

2018-03-09 20:28
Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Svarbią pergalę paskutiniame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) ture iškovojo Vilniaus „Perlo“ (19-20) krepšininkai, kurie išvykoje 101:95 (25:23, 19:28, 19:21, 38:23) palaužė vietos „Šilutės“ (25-14) pasipriešinimą.

13
20
12
75%
3/4

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui, vilniečių deficitas siekė 9 taškus (63:72). Vis tik „Perlas“ šį deficitą likvidavo pačioje ketvirčio pradžioje, kurį pradėjo spurtu 8:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo (71:72).

Lemiamą smūgį vilniečiai sudavė iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms, kuomet Arnas Beručka pelnė taškus iš po krepšio, o „Perlas“ laimėjo atkarpą 9:0 ir įgijo dviženklę persvarą (101:90).

Ši pergalė sostinės klubui leido iš 10-osios vietos pakilti į 6-ąją. „Perlas“, „Telšiai“, Molėtų „Ežerūnas“ ir „Jonava“ surinkiai po lygiai pergalių, tačiau vilniečių tarpusavio rezultatas prieš šias komandas yra geriausias (7-2) ir būtent tai lėmė tokį šuolį turnyrinėje lentelėje.

„Perlas“ aštuntfinalyje susitiks su Mažeikių „Ereliais“.

„Šilutė“: Justas Nausėdas ir Calebas Oetjenas po 24, Modestas Žauneriūnas 14.

„Perlas“: Arnas Beručka 19, Lukas Kvedaravičius 17, Simas Jarumbauskas 14, Domantas Pipiras 13, Domantas Vilys 11.