„Jonavos“ krepšininkai reguliarųjį sezoną užbaigė pralaimėjimu „Telšiams“

2018-03-09 20:09
Nuotr.: JSK.lt
Nuotr. JSK.lt

Pralaimėjimą paskutinėse „Mezon“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė „Jonavos“ (19-20) krepšininkai išvykoje 75:84 (18:16, 22:30, 24:16, 11:22) nusileido „Telšių“ (19-20) klubui.

27
41
14
3

„Jonavos“ krepšininkai galutinėje „Mezon“-NKL čempionato turnyro lentelėje po reguliariojo sezono užėmė 9-ąją vietą. Jonaviečiai dėl patekimo į čempionato ketvirtfinalį kovos su „Ežerūno“ ekipa, kuri užėmė 8-ąją vietą.

Lygia abiejų komandų kova prasidėjusiose rungtynėse pirmieji atitrūkti mėgino jonaviečiai, kurie po Ebuka Anyaorah tritaškio pirmavo 4 taškų skirtumu (17:13). Visgi ketvirčio pabaigoje „Telšiai“ sumažino savo atsilikimą (16:18).

Antrojo kėlinio pradžioje po svečių spurto ekipas jau skyrė 7 taškai (24:17). Eriko Kubiliaus vedami telšiškiai netruko persverti rezultatą (28:26). „Jonava“ stengėsi neatsilikti, tačiau šeimininkai toliau didino savo pranašumą (46:37). Situaciją jonaviečiams ketvirčio pabaigoje sušvelnino Martynas Pacevičius (40:46).

Po didžiosios pertraukos gera Brytono Hobbso atkarpa puolime leido svečiams išsiveržti į priekį (55:53). Iki lemiamo kėlinio pradžios komandos keitėsi taikliais metimais, o trapią dviejų taškų persvarą po 30 žaidimo minučių turėjo „Telšiai“ (64:62).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pusantros minutės E. Anyoarah dvitaškiu sukrovė „Jonavai“ keturių taškų pranašumą (68:64). Tiesa, po šio epizodo svečių puolimas visiškai užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai nutolo (77:69). Kito jonaviečių metimo „iš žaidimo“ reikėjo laukti net 7 minutes (71:80), o per likusią minutę rungtynėse svečiai varžovų persvaros panaikinti nespėjo ().

„Jonava“: Bryton Hobbs 22, Dovydas Redikas 12, Lukas Grabauskas 11.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 27, Erikas Kubilius 16, Kajus Okmanas 14.