„Delikatesą“ nugalėjęs KTU įšoko į atkrintamųjų traukinį

2018-03-09 20:00

Kauno KTU (8-31) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė itin svarbią pergalę prieš tiesioginius turnyrinės lentelės oponentus bei išplėšė kelialapį į atkrintamąsias varžybas.

17
18
75%
3/4
40%
2/5

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 88:65 (13:13, 31:19, 26:18, 18:15) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (7-32).

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje. Deividas Rinkūnas pelnė du taškus su pražanga, Mindaugas Motuzas pridėjo 4 taškus paeiliui, o ketvirtį dviem taikliais tritaškiais užbaigė Karolis Kokoška ir kauniečiai nutolo 44:32.

Po ilgosios pertraukos KTU ir toliau didino savo persvarą. Matas Sapiega ir K. Kokoška smeigė po tritaškį ir taip įžiebė šeimininkų spurtą 13:3 ir KTU nutolo nebegrįžtamai (70:50).

Kauniečius į pergalę vedęs Deividas Rinkūnas šiame susitikime pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 18 naudingumo balų.

KTU atkrintamosiose rungtynėse susitiks su Kauno „Žalgiris-2“ ekipa.

KTU: Mindaugas Motuzas 20, Deividas Rinkūnas 17, Karolis Kokoška 12, Justinas Marcinkevičius 10.

„Delikatesas“: Domininkas Matutis 15, Mantvydas Žukauskas ir Giedrius Stankevičius po 12.