Geriausią sezono mačą sužaidęs J. Perkinsas atvedė „Šilutę“ į pergalę

2018-02-24 17:48

„Šilutės“ legionierius Jeffery Perkinsas sužaidė solidžiausią mačą Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), o tai padėjo iškovoti pergalę. Laimono Eglinsko auklėtiniai namuose 95:84 (30:26, 18:22, 18:11, 29:25) nugalėjo „Telšių“ krepšininkus.

26
34
80%
4/5
10

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Kajaus Okmano dvitaškio „Telšiai“ priartėjo iki 73:76, tačiau šeimininkai atsakė spurtu 8:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (84:73), kurio užteko iki mačo pabaigos.

Perkinsas šiame mače per 32 minutes pelnė 26 taškus (6/8 dvit., 4/5 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 1 kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 34 naudingumo balus. Iki šiol jam geriausiai sekėsi gruodžio mėnesio akistatoje su Šakių „Vyčiu“, kuomet pelnė 28 tašku ir surinko 24 balus.

„Šilutė“: Jeffery Perkinsas 26 (10 atk. kam.), Evaldas Džiaugys 15, Modestas Žiaunieriūnas 13, Calebas Oetjenas 12 (8 rez. perd.), Justas Nausėdas 11.

„Telšiai“: Mantvydas Stašelis 24, Kajus Okmanas 21, Ovidijus Kaminskis 14, Erikas Kubilius 12.