Antrąją mačo dalį sėkmingiau sužaidęs „Neptūnas-Akvaservis“ pratesė pergalių seriją

2018-02-23 19:55
Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Pergalingą seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) tęsia Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (24-11). Uostamiesčio ekipa išvykoje 79:68 (20:21, 17:14, 29:22, 13:11) nugalėjo vietos „Telšių“ (16-19) ekipą.

20
31
56%
5/9
2

Didžiąją rungtynių dalį mačas buvo apylygis, o svečiai pranašumą įgijo trečiojo ketvirčio pabaigoje. Mantas Šerkšnas smeigė tritaškį, po du taškus pridėjo Džiugas Slavinskas bei Arūnas Mikalauskas ir kėlinį užbaigę atkarpa 7:2, „Neptūnas-Akvaservis“ pirmavo 66:57.

Ketvirtąjį kėlinį Deividas Keburys pradėjo taikliu tritaškiu ir priartino „Telšius“ iki 6 taškų (60:66), tačiau svečiai atsakė spurtu 9:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (75:62), kurio šeimininkai likviduoti per likusią susitikimo dalį nebesugebėjo.

Pagrindinis klaipėdiečių pergalės kalvis Arūnas Mikalauskas pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 5/9 baudų metimai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 31 naudingumo balą.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 15, Ovidijus Kaminskis ir Erikas Kubilius po 13, Kajus Okmanas 11, Deivydas Keburys 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 20 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 31 naud. bal.), Jonas Dumašius (5 per. kam.) ir Mindaugas Stašys po 12, Valdas Vasylius 10.