Didžiulį pranašumą panaikinusi „Jonava“ šventė fantastišką pergalę Tauragėje

2018-01-27 18:29
Nuotr.: JSK.lt
Nuotr. JSK.lt

Pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) čempionate iškovojo „Jonavos“ (16-14) klubas svečiuose po fantastiškos kovos 91:87 (10:19, 16:27, 28:20, 37:21) įveikęs „Tauragės“ (13-17) krepšininkų pranašumą.

20
39
2
9

Pirmojo kėlinio pabaigą ir antrojo kėlinio pradžią tauragiškiai paženklino spurtu 11:0 ir tvirtai pirmavo (10:24). Negano to, antrojo ketvirčio antroje dalyje „Tauragė“ surengė dar vieną spurtą ir turėjo triuškinamą pranašumą (40:20). 20 taškų ekipas skyrė ir po pirmosios mačo dalies (46:26).

Jonaviečiai trečiajame kėlinyje ėmė sėkmingai mažinti deficitą ir po trijų kėlinių atsiliko 12 taškų skirtumu (54:66). „Jonava“ toliau artėjo lemiamo kėlinio metu, kuriam įpusėjus, šeimininkai turėjo tik 3 taškų persvarą (74:77). Komandos naujoko Brytono Hobbso ir Dovydo Rediko vedami jonaviečiai netrukus išsiveržė į priekį (80:79).

Paskutinę susitikimo minutę „Jonava“ pirmavo (86:85). Pražanga sustabdytas B. Hobbsas realizavo abu baudų metimus (88:85). Šeimininkams atsakius dvitaškiu (88:87), dar sykį prie baudų metimo linijos stojęs B. Hobbsas pataikė vieną metimą (89:87).

Likus 7 sekundėms dvitaškį „Tauragės“ komandoje prametė Tadas Sebežiovas, o kamuolį atkovojęs ir varžovų pražangą iškovojęs Dovydas Redikas įtvirtino savo komandos pergalę baudų metimais (91:87).

„Jonava“: Dovydas Redikas 20,(9 atk. kam., 9 rez. perd., 39 naud. b.), Brytonas Hobbsas 18, Ebuka Anyaorah 16, Antanas Montrimavičius 14.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 23, Paulius Morkeliūnas 20, Paulius Kleiza 14, Rytis Pipiras 12.