„Ereliai“ trečiąsyk pamokė „Žalgirio“ dublerius

2018-01-27 18:21
Nuotr.: bcmazeikiai.lt
Nuotr. bcmazeikiai.lt

Po ilgosios pertraukos atitrūkę Mažeikių „Ereliai“ (12-18) reabilitavosi Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon NKL) po penktadienį patirtos nesėkmės Telšiuose.

13
17
67%
4/6
4

Arvydo Straupio vadovaujamas klubas savo aikštėje 75:66 (19:18, 19:17, 17:11, 20:20) įrodė pranašumą prieš Kauno „Žalgirį-2“ (17-13) ir jį šį sezoną įveikė trečiąjį kartą paeiliui.

Trečiojo kėlinio pradžioje varžovams taikliais metimais atsišaudę jaunieji žalgiriečiai vėliau krito į duobę bei per beveik tris minutes nepelnė nė taško, kuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 8:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 52:42.

Ketvirtajame ketvirtyje Haroldui Sapkrykinui pelnius penkis taškus, „Ereliai“ spurtavo dar kartą 9:2 bei tvirtai paėmė kontrolę į savo rankas – 66:52.

„Žalgirio-2“ atstovai metė vos penkias baudas, iš kurių realizavo tris, tuo metu mažeikiškiai prie baudų metimų linijos stojo 10 kartų, o nuo šios atžymos surinko 6 taškus.

„Ereliai“: Tadas Pažėra 13, Ignas Razutis 11, Aurimas Urbonas 10.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis 18, Erikas Venskus 13, Lukas Uleckas 8.