„Ežerūnas“ per pratęsimą triumfavo prieš tauragiškius

2018-01-26 20:54

Molėtų „Ežerūno“ (15-14) klubas iškovojo ypač sunkią pergalę Nacionalinės krepšinio lygoje (NKL). Molėtiškiai per pratęsimą namuose 77:73 (11:16, 18:15, 17:14, 18:19) palaužė turnyrinės lentelės kaimyną „Tauragės“ (14-15) krepšinio klubą.

25
24
3
33%
4/12

Tai buvo antroji iš eilės Molėtų klubo pergalė ir analogiškai antrasis „Tauragės“ pralaimėjimas.

Ketvirtasis kėlinys buvo itin atkaklus ir vyko taškas į tašką. Didžiausias skirtumas tarp ekipų šiame ketvirtyje tebuvo 3 taškai, o likus 53 sekundėms, Aivaras Kvedaravičius išvedė svečius į priekį 64:62.

Vis tik jau kitoje atakoje Raimundas Ambrulaitis taikliais baudų metimais atstatė pusiausvyrą rungtynėse, o per likusį laiką nė viena iš komandų nebesugebėjo pelnyti taškų bei buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu komandos ir vėl žaidė itin lygiai, o lemiamu momentu tapo Karolio Lukošiūno tritaškis, iki rungtynių pabaigos likus 36 sekundėms. Kiek vėliau tas pats Lukošiūnas pridėjo baudos metimą ir įtvirtino „Ežerūno“ pergalę.

Svečiai šiandien itin prastai atakavo iš toli – pataikė vos 3 tritaškius iš 21 bandymo. Šeimininkams šiuo atveju sekėsi kur kas geriau – „Ežerūno“ komanda pataikė beveik trečdalį savo tolimų metimų – 10 iš 31.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Karolis Lukošiūnas pelnęs 25 taškus ir atkovojęs šešis kamuolius. Jam puikiai talkino Laurynas Kirlys surinkęs 20 taškų.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Aivaras Kvedaravičius ir Liudas Valantinas į savo sąskaitą įsirašę po 14 taškų.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 25 (6 atk. kam.), Laurynas Kirlys 20, Raimundas Ambrulaitis (8 atk. kam.) ir Eimantas Narušis po 11.

„Tauragė“: Aivaras Kvedaravičius (9 atk. kam) ir Liudas Valantinas po 14, Rytis Pipiras 13, Paulius Morkeliūnas (5/12 baud. met.) 11.