KTU pratęsė „Palangos“ pralaimėjimų seriją

2017-12-15 19:53

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) susitikime namuose rungtyniavę Kauno KTU (4-17) krepšininkai 86:72 (27:22, 29:15, 19:25, 11:10) nugalėjo „Palangos“ klubą bei pratęsė palangiškių nesėkmių seriją iki 8 pralaimėjimų iš eilės.

18
23
50%
5/10
11

Rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai šeimininkai surengė spurtą 13:3 ir po Mato Sapiegos tritaškio ekipas skyrė 15 taškų (40:25). Prieš prasidedant ilgajai pertraukai kauniečiams pavyko dar labiau nutolti ir jie užtikrintai pirmavo 56:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai atkuto ir pradėjo mažinti savo deficitą. Kėlinio viduryje „Palanga“ surengė spurtą 13:4 ir po Nerijaus Barausko taškų ekipas skyrė 11 taškų (64:53). Vis tik kauniečiai į tai atsakė laimėta atkarpa 7:2 ir atstatė solidų 16 taškų pranašumą (71:55), kurio pakako iki pat susitikimo pabaigos.

KTU: Ignas Daukšys 18 (5/14 metimų, 11 atk. kam., 5 rez. perd.) , Matas Sapiega 16, Katolis Kokoška 15.

„Palanga“: Tadas Pažėra 18, Jonathanas Walteris 13, Haroldas Saprykinas 11.