Spurtas mačo pabaigoje padėjo „Tauragei“ iškovoti pergalę

19
100%
4/4
4

Lyg iš natų mačo pabaigą sužaidę „Tauragės“ (10-10) krepšininkai išsiveža pergalę iš Mažeikių. Edvardo Žemgulio auklėtiniai svečiuose 73:69 (19:17, 14:17, 18:17, 22:18) pranoko Mažeikių „Erelius“ (8-12).

Iki mačo pabaigos likus daugiau nei 2 minutėms po Aurimo Urbono dvitaškio šeimininkų pranašumas padidėjo iki 68:64. Kitoje atakoje Tadas Sebežiovas sumetė baudas, Paulius Parachomikas pridėjo dvitaškį su pražanga ir tauragiškiai išsiveržė į priekį (69:68).

Likus žaisti 18 sekundžių puolime suklydo Darius Marcinkevičius, o svečių pranašumą įtvirtino Sebežiovo realizuoti baudos metimai.

„Erelių“ neišgelbėjo net fantastiškai žaidęs Urbonas. Puolėjas per 38 minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau prarado 8 kamuolius.

Tauragės komanda vertėsi tik 8 žaidėjų rotacija. Mažiausiai aikštėje laiko praleido Rokas Čepanonis, kuris žaidė 17 minučių.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 16, Aivaras Kvedaravičius ir Paulius Parachomikas po 13, Rytis Pipiras 11, Paulius Morkeliūnas 10 (8 atk. kam.).

„Ereliai“: Aurimas Urbonas 19 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Tomas Rimša 14 (8 atk. kam.), Antanas Bertašius 11, Ignas Razutis 7.