Rungtynių pabaigoje apmaudžiai klydęs „Perlas“ nusileido „Šilutei“

2017-12-08 20:29
Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) Margirio Normanto vedamas Vilniaus „Perlas“ (7-11) namuose 85:87 (19:23, 23:19, 20:29, 23:16) nusileido vieniems čempionato lyderių „Šilutės“ (14-5) krepšininkams. Svečiams tai buvo trečioji pergalė iš eilės, o vilniečių trijų pergalių serija po šio susitikimo nutrūko.

21
21
75%
3/4
4

Pagrindiniai rungtynių įvykiai vyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Iki ketvirčio pabaigos likus pusantros minutės, M. Normantas sumetė abu baudos metimus ir išvedė „Perlą“ į priekį 85:84. Likus 19 sekundžių besivarydaas kamuolį suklydo Deividas Sirvydis, o klaida pasinaudojęs Justas Nausėdas pelnė taškus iš po krepšio ir sugrąžino persvarą „Šilutės“ klubui (86:85).

Po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžęs M.Normantas padarė dar vieną klaidą ir vilniečiai buvo priversti prasižengti tyčia. Taurantas Tamošiūnas pataikė tik vieną baudos metimą ir šeiminkams paliko visas galimybes laimėti ar bent jau išplėšti pratęsimą, tačiau Arnas Beručka suklydo dar kartą ir galutinai palaidojo „Perlo“ viltis.

„Perlas“: Margiris Normantas 24 (5/14 metimų, 7 atk. kam., 27 naud. bal.), Deividas Sirvydis 21, Karolis Giedraitis 10.

„Šilutė“: Evaldas Džiaugys 21 (9/12 dvit.), Taurantas Tamošiūnas 17, Jeffery Perkinsas ir Calebas Oetjenas (7 rez. perd.) po 12, Justas Nausėdas 11 (7 per. kam.)