„Šilutė“ pratęsė „Delikateso“ nesėkmių seriją

2017-11-25 17:30

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) „Šilutės“ (12-4) namuose 78:56 (32:19, 11:14, 19:7, 16:16) nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (4-12) krepšininkus, kuriems tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

15
23
6
5

Šeimininkai rungtynes pradėjo užtikrinta atkarpa 11:2, o po pirmojo kėlinio jie jau turėjo dviženklų pranašumą (32:19), tačiau „Delikatesas“ į rungtynes grįžo trečiajame ketvirtyje, kai po Giedriaus Stankevičiaus tritaškio savo ekipos deficitą jis sumažino iki 5 taškų (38:43).

Vis dėlto, „Delikateso“ atgimimas tuo ir baigėsi. Iš karto po to sekė „Šilutės“ spurtas 19:2 ir susikrovę triuškinančią 22 taškų persvarą (62:40) šilutiškiai ketvirtajame kėlinyje problemų nebeturėjo.

„Šilutė“: Jeffery Perkinsas 17 (10 atk. kam.), Oetjenas Brownas 15, Taurantas Tamošiūnas 13 (6 atk. kam., 7 rez. perd.)

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 16 (8/11 dvit., 13 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 11, Giedrius Stankevičius ir Mantas Margis po 9.