„Žalgirį-2“ į pergalę vedė 40 naudingumo balų surinkęs G.Masiulis

2017-11-24 19:42

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovęs Kauno „Žalgiris-2“ (8-7) Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

23
40
86%
6/7
3

„Žalgirio“ garbę ginančių Gyčio Masiulio ir Martyno Sajaus sulaukę dubleriai namuose 75:53 (24:12, 21:16, 17:15, 13:10) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (4-11), kuriam tai buvo penktasis pralaimėjimas paeiliui.

Tomo Masiulio kariauna jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą (24:12), o antrajame kėlinyje pridėjo dar penkių taškų atsargą (45:28). Panašus atstumas tarp komandų išliko iki rungtynių pabaigos ir kauniečiai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų komandoje Masiulis per 25 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvit., 1/2 trit., 6/7 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 40 naudingumo balų.

Tuo metu kitas Kauno „Žalgirio“ atstovas dubleriuose Sajus per 22 minutes pridėjo 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir blokavo 1 metimą.

„Žalgiris-2“: Gytis Masiulis 23 (7/9 dvit., 6/7 baudos, 9 atk. kam., 3 bl., 9 išpr. praž., 40 naud. bal.), Martynas Sajus ir Lukas Uleckas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) po 8.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 14 (7/11 dvit., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 11 (3/5 trit.), Arminas Kelmelis 10, Domininkas Matutis 8.