Per kėlinį 37 taškus pelniusi „Šilutė“ įveikė „Erelius“

2017-10-06 21:20
Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Įspūdingai rungtynėse startavusi „Šilutė“ (1-0) pergalingai pradėjo naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezoną. Ji savo aikštėje 89:80 (37:19, 19:20, 20:31, 13:10) įrodė pranašumą prieš Mažeikių „Erelius“ (0-1).

21
27
7
100%
6/6

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis (10:10), tačiau savų sirgalių akivaizdoje žaidę Šilutiškiai užkūrė pirtį svečiams iš Mažeikių ir žaibiškai spurtavo 27:9, palikdami „Erelius“ užnugaryje. Pirmasis ketvirtis baigėsi šeimininkams pirmaujant ašuoniolikos taškų skirtumu (19:37).

Antrąjį kėlinį „Šilutė“ pradėjo padidindama pranašumą iki 22 taškų (41:19). Iki pirmosios rungtynės pusės likus žaisti keturias minutes, komandas tebeskyrė milžiniška persvara (51:30), tačiau mažeikiškiai surengė 7:0 atkarpą ir sumažino atsilikimą iki keturiolikos (51:37).

Po ilgosios pertraukos Taurantas Tamošiūnas tolimu metimu atstatė šeimininkams dvidešimt taškų persvarą (59:37). „Ereliai“ palaipsniui pradėjo mažinti deficitą, Mindaugo Remino bei Ričardo Verbicko šou trečiajame kėlinyje ištirpdė svečių atsilikimą iki šešių taškų (70:76).

Paskutiniajame kėlinyje „Šilutės“ legionieriai atstatė pranašumą iki vienuolikos, tačiau Aurimo Urbono, Ričardo Verbicko tritaškiai bei Dariaus Marcinkevičiaus du taškai priartino mažeikiškius per vieną metimą - 78:81. Šilutiškių sėkmingesnė rungtynių pabaiga lėmė šeimininkų pergalę rezultatu 89:80.

„Šilutė“: Justas Nausėdas 21, Taurantas Tamošiūnas 19, Modestas Žaunieriūnas 17, Evaldas Džiaugys 11, Oetjenas Brownas 8.

„Ereliai“: Ričardas Verbickas ir Mindaugas Reminas po 15, Aurimas Urbonas 12, Tomas Zdanavičius 10, Darius Marcinkevičius 9.