„Žalgirio“ dubleriai namuose palaužė „Palangą“

2017-10-06 21:09

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono starte įsirašė Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda. Tomo Masiulio auklėtiniai penktadienį savo aikštėje 75:71 (25:19, 15:18, 17:21, 18:13) po atkaklios kovos palaužė „Palangos“ (0-1) atletus Tadu Pažėra priešakyje.

15
20
56%
5/9
100%
2/2

Jam pataikius vieną baudą ketvirtojo kėlinio pradžioje, rungtynių rezultatas tapo lygus 59:59. Tada svečiai per pusketvirtos minutės nepelnė nė taško, Vitalijus Kozys žalgiriečiams surinko šešis ir jie atitrūko 68:59.

Likus žaisti 11 sekundžių, Pažėra dar sykį realizavo vieną baudą ir „Palangos“ deficitas siekė vos du taškus – 71:73.

Tuomet po minutės pertraukėlės pražanga sustabdytas Ignas Sargiūnas prie baudų metimų linijos neklydo bei padvigubino „Žalgirio-2“ persvarą – 75:71. Lemiamoje atakoje Augusto Šuliausko tolimas metimas tikslo nepasiekė ir finalinė sirena skelbė pergalę kauniečių startą namų arenoje.

Palangos klubą paskui save tempęs Pažėra per 36 minutes pelnė 22 taškus (5/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 9/11 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius bei 4 kartus suklydo.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 15, Lukas Uleckas 12, Vitalijus Kozys 9, Matas Jogėla 9, Rokas Jokubaitis 9.

„Palanga“: Tadas Pažėra 22, Jonathanas Walteris 13, Modestas Paulauskas 11, Nerijus Barauskas 11.