Dramoje Vilniuje – „Perlo“ triumfas ir 28 taškus surinkusio KTU atstovo solo šou

2017-10-06 20:32
Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Dramatiška pergale žygį naujajame Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezone pradėjo Vilniaus „Perlo“ (1-0) ekipa. Arvydo Gronskio treniruojami jaunuoliai namuose 96:92 (29:23, 22:19, 20:29, 25:21) palaužė Martyno Zigmantavičiaus vedamus Kauno KTU (0-1) atstovus ir atidarė pergalių sąskaitą.

20
24
8
100%
7/7

Ketvirtojo kėlinio viduryje dvitaškį pataikęs Julius Kigas buvo padidinęs svečių persvarą iki keturių taškų – 83:79, bet vėliau tas pats Kigas prametė iš vidutinio nuotolio, o kitoje atakoje suklydo.

Arnas Beručka per tą atkarpą pelnė keturis taškus paeiliui, Lukas Kvedaravičius smeigė tritaškį ir „Perlas“ persvėrė rezultatą savo naudai – 86:83.

Prasidėjus paskutinei minutei, Medas Kuprijanovas išlygino rezultatą – 90:90. Į tai Martynas Maskolaitis atsakė tritaškiu, o likus žaisti 3 sekundes rezultatyviausias rungtynių žaidėjas Martynas Zigmantavičius išprovokavo pražangą ir ją pavertė dviem taškais – 93:92.

Po minutės pertraukėlės KTU ekipa greitai prasižengė prieš Martyną Maskolaitį, kuris prie baudų metimų linijos neklydo ir įtvirtino sostinės komandos pranašumą – 95:92. Karolis Kokoška lemiamu metu iš toli nepataikė ir „Perlas“ šventė pergalę.

Zigmantavičius per 35 minutes pelnė 28 taškus (5/9 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 9/11 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 9 pražangas.

„Perlas“: Arnas Beručka 23, Martynas Maskolaitis 20 (8 atk. kam.), Aistis Pilauskas 14, Lukas Kvedaravičius 13.

KTU: Martynas Zigmantavičius 28 (9 rez. perd.), Julius Kigas 15, Medas Kuprijanovas 11.