Palangoje – išvarytas strategas, techninės pražangos ir klampų mačą laimėjęs „Olimpas“

2024-10-25 00:05
Nuotr.: A. Reivytis
Nuotr. A. Reivytis

Julius Kazakauskas tradiciškai užfiksavo dvigubą dublį, o Palangos „Olimpas“ (4-3) laimėjo ketvirtą kartą šį „7bet-NKL“ sezoną. Eriko Kubiliaus kariauna namuose 66:48 (16:15, 13:10, 17:12, 20:11) „Kretingą-Rivile“ (3-4).

18
28
50%
6/12
3

Karštų emocijų kupiname susitikime svečiai buvo nubausti net penkiomis techninėmis pražangomis.

Likus 6,5 minutės iki rungtynių pabaigos antrą techninę pražangą gavo kretingiškių strategas Arimantas Mikaločius, kuris buvo priverstas palikti aikštelę.

Du kartus technine pražanga buvo nubaustas svečių atsarginių suoliukas bei viena jų  kapitonas Rytis Zabita.

„Kretingos-Rivile“ krepšininkai Edgaras Danys ir Tadas Budrys taisykles pažeidė po 5 sykius ir abu baigė savo pasirodymus nesulaukus finalinės sirenos.

Palangiškių lyderis Kazakauskas per 32 minutes pelnė 18 taškų (6/12 dvit., 0/3 trit., 6/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Kretingiškių kapitono sąskaitoje per 29 minutes buvo 7 taškai (3/5 dvit., 1/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 15 efektyvumo balų.

Nerezultatyvioje kovoje abi ekipos pasižymėjo prastu pataikymu iš toli. Šeimininkai realizavo 2 tritaškius iš 17 (12 proc.), o kretingiškiai – 4 bandymus iš 24 (17 proc.).

Palangos arenoje šią akistatą stebėjo 613 žiūrovų.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 18 (6/12 dvit., 6/6 baud., 12 atk. kam., 28 naud.), Mindaugas Stašys 11 (1/7 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 4 kld.), Julius Jucikas (4/11 dvit., 12 atk. kam., 6 kld.) ir Mantas Ruikis (4/4 dvit.) po 10, Herkus Kumpys 8 (3 per. kam., 2 blok.).

„Kretinga“: Mantvydas Staniulis 10 (3/7 dvit., 1/6 trit.), Edgaras Preibys (2/6 trit.) ir Gytis Mačionis (4/5 dvit., 4 kld.) po 8, Rytis Zabita 7 (11 atk. kam.).