Čempionai nervų kare nutraukė „Perlo“ pergalių seriją ir pratęsė savąją

2024-10-17 21:01
Nuotr.: Jurbarkas-Karys-Manvesta
Nuotr. Jurbarkas-Karys-Manvesta

„7bet-NKL“ čempionų titulą ginantis „Jurbarkas-Karys-Manvesta“ (4-1) pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui. Povilo Valaičio vyrai namuose 88:86 (23:26, 23:26, 23:17, 19:17) patiesė Vilkaviškio „Perlą“ (3-2).

21
26
71%
5/7
2

Abi ekipos prieš šį susitikimą buvo laimėjusios trejas rungtynes paeiliui. Jurbarkiečiai seriją, kuri tapo ilgiausia lygoje, pratęsė iki keturių.

Pirmuosius tris kėlinius aikštėje vyko įnirtinga ir atkakli kova, o po 30 minučių švieslentėje degė lygybė (69:69). Lemiamu momentu susitikime tapo lemiamo ketvirčio pradžia, kuomet šeimininkai spurtavo 15:4 bei įpusėjus ketvirtajam kėliniui nutolo 84:73.

Baltos vėliavos nekėlusi Vilkaviškio ekipa į tai atsakė atkarpa 11:2 ir likus kiek daugiau nei minutei svečių deficitas ištirpo iki 2 taškų (84:86). Paulius Beliavičius ir Rokas Stankevičius apsikeitė dvitaškiais, „Jurbarkas-Karys“ neužpuolė ir likus 8 sek. „Perlas“ gavo progą išlyginti arba persverti rezultatą. Iniciatyvos ėmęsis Stankevičius mėgino pasiųsti mačą į pratęsimą, bet jo dvitaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams Beliavičius per 35 minutes pelnė 21 tašką (1/4 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Seyi Reiley, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 20 taškų (6/8 dvit., 1/1 trit., 5/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

„Jurbarkas-Karys“: Paulius Beliavičius 21 (5/7 trit., 5 atk. kam., 26 naud.), Paulius Danisevičius (1/7 trit., 6/6 baud., 9 rez. perd.) ir Karolis Kokoška (3/6 trit.) po 13, Egidijus Dimša 11 (5/8 dvit.), Gintautas Matulis 10 (4/4 dvit.), Tomas Delininkaitis 9 (3/5 trit., 4 kld.), Karolis Guščikas 7 (9 atk. kam., 3 blok.).

„Perlas“: Seyi Reiley (6/8 dvit., 5/8 baud., 7 atk. kam., 27 naud.) ir Bryce'as McBride'as (2/5 trit., 10/10 baud., 6 rez. perd.) po 20, Rokas Stankevičius 17 (4/6 dvit., 3/8 trit., 5 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 7 (5 rez. perd.).