Karjeros pasirodymą surengęs Bučas nukalė „Stekui“ pergalę Joniškyje

2024-10-17 22:10
Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Asmeninius rekordus gerinęs Dominykas Bučas padėjo Ukmergės „Stekui“ (3-2) įsirašyti nelengvą pergalę. Justo Sinicos auklėtiniai išvykoje 81:75 (14:22, 19:16, 21:14, 27:23) įveikė aštuoniese žaidusį Joniškio „Delikatesą“ (0-5).

27
35
44%
4/9
16

Žvėrišką dvigubą dublį įsirašęs 25-erių Bučas per 30,5 minutės atseikėjo 27 taškus (6/10 dvit., 4/9 trit., 3/5 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 35 naudingumo balus.

Šiuo pasirodymu 203 cm ūgio puolėjas užfiksavo geriausius karjeros pelnytų taškų, atkovotų kamuolių ir naudingumo balų rodiklius „7bet-NKL“ čempionate.

Likus kiek mažiau nei 2 žaidimo minutėms svečiai buvo priekyje 73:71, bet Manto Šerkšno 5 pelnyti taškai leido jiems atitolti saugesniu atstumu (78:72).

Po „Delikateso“ pasitarimo Andre Jacksono tolimas šūvis vėl deficitą ištirpdė iki vieno metimo (75:78), tačiau pražangą išprovokavęs Paulius Semaška realizavo abi baudas (80:75).

Visgi kitoje atakoje Jacksonas prarado kamuolį, o Tadas Rinkūnas baudos metimu įtvirtino ukmergiškių triumfą – 81:75.

Pralaimėtojų gretose geriausią mačą taip pat sužaidė Igoris Chumakovas ir per 28 minutes pelnė 21 tašką (3/6 dvit., 1/3 trit., 12/13 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sukaupė 32 efektyvumo balus.

Į Joniškį grįžęs Tomas Balčiūnas per beveik 37 minutes pasižymėjo pridėdamas 20 taškų (5/13 dvit., 0/1 trit., 10/14 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 11 išprovokuotų pražangų ir 22 naudingumo balus.

Joniškiečiai, kartu su Plungės „Olimpu“, turi po 5 nesėkmes ir lieka vienintelėmis dar pergalių neturinčiomis komandomis šiame sezone.

„Delikatesas“: Igoris Chumakovas 21 (12/13 baud., 8 atk. kam., 32 naud.), Tomas Balčiūnas 20 (5/13 dvit., 10/14 baud., 9 atk. kam.), Andre Jacksonas 14 (2/6 trit., 6 atk. kam.), Domantas Šarauskas 8 (4/8 dvit.).

„Stekas“: Dominykas Bučas 27 (6/10 dvit., 4/9 trit., 16 atk. kam., 35 naud.), Darius Tarvydas 17 (7/10 dvit., 10 atk. kam.), Tadas Rinkūnas 11 (2/5 trit., 4 rez. perd.), Paulius Semaška 9 (2/10 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 7 (1/7 trit.).