Universaliai pasirodžiusio Gecevičiaus ekipa laimėjo Žemaitijos derbį

2024-10-10 20:31

„7bet-NKL“ žemaičių derbyje pergalę iškovojo „Telšiai“ (3-0). Sandžio Buškevico auklėtiniai namuose 81:76 (16:25, 22:13, 19:21, 24:17) palaužė Plungės „Olimpą“ (0-3).

Fotogalerija

Jei sezono pradžioje telšiškiai žygiuoja be suklupimų, tai plungiškiams pergalės skonio ligi šiol pajausti nepavyksta.

Nugalėtojams Ignas Razutis generavo 19 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 24 efektyvumo balus. 17 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių pridėjo po krepšiais dominavęs Lukas Valantinas.

Martynas Gecevičius per beveik 34 minutes pelnė 12 taškų (0/4 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 8 rezultatyvius perdavimus ir 19 naudingumo balų.

Solidžiai pasirodė ir Nojus Radžius (13 tšk.) bei Gediminas Leščiauskas (12 tšk.).

Likus 7 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Gecevičius tritaškiu išvedė šeimininkus į priekį 63:61. Nuo to momento užsikūrusi komanda sužaidė atkarpą 15:5 ir likus 3 minutės pirmavo užtikrintai (78:66).

Visgi greičio pedalą telšiškiai atleido, o Plungės klubas likus 14 sekundžių po Modesto Jurkaičio tritaškio artėjo 76:80. Lemiamoje atakoje techninę pražangą užsidirbo Edvinas Alunderis, o Gecevičius mačą uždarė tikslia bauda (81:76).

Pralaimėjusių ekipoje karštas buvo Jurkaitis, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 24 taškai (5/5 dvit., 4/5 trit., 2/3 baud.), 1 atkovotas kamuolys bei 22 naudingumo balai. Rokas Kreišmontas pridėjo 18 taškų.

„Telšiai“: Ignas Razutis 19 (5/5 dvit., 3/9 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 25 naud.), Lukas Valantinas 17 (7/12 dvit., 10 atk. kam.), Nojus Radžius 13 (4/4 dvit., 1/5 trit.), Gediminas Leščiauskas (3/9 dvit., 2/5 trit.) ir Martynas Gecevičius (3/5 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.) po 12.

„Olimpas“: Modestas Jurkaitis 24 (5/5 dvit., 4/5 trit., 4 per. kam.), Rokas Kreišmontas 18 (4/6 dvit., 3/4 trit.), Ernestas Naruševičius 13 (5/7 dvit.), Jaredas Smallas 8 (4 rez. perd.).