Šerkšno vedamas „Stekas“ įrodė pranašumą prieš plungiškius

2024-10-05 22:05
Nuotr.: Stekas
Nuotr. Stekas

Manto Šerkšno traukiamas Ukmergės „Stekas“ (2-0) pasiekė antrąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Ukmergiškiai svečiuose 93:73 (22:26, 28:16, 21:11, 22:20) užtikrintai susitvarkė su Plungės „Olimpo“ (0-2) iššūkiu.

26
26
75%
3/4
64%
7/11

„Steką“ į pergalę vedęs Šerkšnas pasirodymą baigė su 26 taškais (1/2 dvit., 7/11 trit., 3/4 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais bei 26 naudingumo balais per 27 minutes.

„Olimpas“ kovoje laikė beveik visus du pirmuosius kėlinius, bet prieš ilgąją į savo gynybos gniaužtus varžovus įmetę ukmergiškiai juos ten laikė iki trečiojo ketvirčio vidurio.

Per šią atkarpą svečiai pelnė 15 taškų be atsako ir padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse (60:42).

Šeimininkams Ernestas Naruševičius per 25 minutes pelnė 14 taškų (6/7 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 22 efektyvumo balus.

„Olimpas“: Jaredas Smallas 18 (3/7 trit.), Rokas Kreišmontas 17 (4/7 dvit., 2/4 trit.), Ernestas Naruševičius 14 (6/7 dvit., 8 atk. kam.), Tadas Kymantas 10 (4/7 dvit.), Modestas Jurkaitis 8 (4 rez. perd.).

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 26 (7/11 trit., 26 naud.), Darius Tarvydas 18 (9/12 dvit., 4 rez. perd.), Tadas Rinkūnas (2/5 trit.) ir Karolis Brusokas (5/6 dvit., 5 atk. kam.) po 12.