Jurbarke vykusioje įžaidėjų mikrodvikovoje triumfavo „Olimpo“ atakų generolas

2024-02-22 22:30
Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Palangos „Olimpas“ (30-5) tęsia įspūdingą pergalių seriją „7bet-NKL“ sezone. Pajūrio krepšininkai svečiuose 93:82 (26:19, 16:23, 24:18, 27:22) įrodė pranašumą prieš „Jurbarką-Karį“ (17-19) ir laimėjo 18 sykį iš eilės.

19
24
86%
6/7
7

Palangiškių atakų generolo Pauliaus Danisevičiaus sąskaitoje per 26 minutes buvo 19 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Šeimininkų įžaidėjas Aidas Kavaliauskas per 30 minučių atsakė 24 taškais (7/11 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.), 1 atkovotu kamuoliu, 5 rezultatyviais perdavimais ir 22 efektyvumo balais.

Nors „Olimpas“ susitikimą pradėjo pelnydami 13 taškų be atsako (13:0), bet šaltą dušą gavę jurbarkiečiai sugrįžo į rungtynes ir pirmąją rungtynių pusę baigė taip pat atsakydami 13:0 atkarpa (42:42).

Po ilgosios pertraukos palangiškiams įgijus vis saugesnį pranašumą, šeimininkai turėdavo savų ginklų ir neleido varžovams galutinai nutolti trečiajame kėlinyje.

Solidžią persvarą lemiamo ketvirčio pradžioje svečiams visgi padėjo įgyti Danisevičiaus ir Karolio Guščiko tandemas (74:60).

„Jurbarkas-Karys“ dar bandė kabintis į pergalę, bet per paskutines 8 žaidimo minutes abi komandos besikeitė taikliais tolimais metimais ir pajūrio ekipa pratęsė pergalių seriją – 93:82.

Šioje dvikovoje „Olimpas“ neturėjo vieno savo lyderių Juliaus Kazakausko.

„Jurbarkas-Karys“: Aidas Kavaliauskas 24 (7/11 dvit., 3/8 trit., 5 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis (2/4 trit., 3 per. kam.) ir Lukas Žukauskas (3/5 trit., 5 atk. kam.) po 11, Tomas Delininkaitis 9 (1/6 trit.), Vytautas Šarakauskas 8 (5 atk. kam.), Ignas Juškevičius (1/8 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 2 blok.) ir Karolis Kokoška (1/6 trit., 5 atk. kam.) po 7.

„Olimpas“: Paulius Danisevičius 19 (3/4 trit., 6/7 baud., 7 rez. perd.), Amandas Urkis 16 (6/11 dvit., 10 atk. kam.), Karolis Guščikas (6/11 dvit., 8 atk. kam.) ir Marius Runkauskas (4/7 trit.) po 12, Robert Subotkevič 11 (4/5 dvit.), Šarūnas Valunta 9, Tautvydas Baltrušaitis 7 (6 atk. kam.).