Dramatiškoje kovoje „Rytas-2“ nutraukė Joniškio ekipos pergalių seriją

2024-02-10 18:05
Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Dviženklį pergalių skaičių „7bet-NKL“ sezone pasiekė Vilniaus „Rytas-2“ (10-23), kuris išvykoje 84:82 (29:25, 17:24, 20:20, 18:13) atsirevanšavo Joniškio „Delikatesui“ (17-16) ir nutraukė jų 5 pergalių seriją.

16
20
67%
6/9
5

Susitikimas prasidėjo itin atkakliai ir ši kova tęsėsi visus keturis kėlinius, kadangi pirmaujanti komanda keitėsi 16 kartų ir nė viena ekipa negalėjo atsiplėšti dviženkle persvara.

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui „Delikatesas“ savo rankose laikė rekordinę persvarą (78:72), tačiau tiksint paskutinei minutei Arnas Adomavičius dvitaškiu persvėrė rezultatą (81:80), o Gediminas Alisas pridėjo dar 2 taškus (83:80).

Likus 26 sekundėms iki mačo pabaigos šeimininkai sušaukė pasitarimą, o po jo dvitaškiu pasižymėjo Ronaldas Rutkauskas (82:83).

Pražangų taktikos ėmęsis „Delikatesas“ prasižengė prieš Adomavičių, kuris realizavo 1 baudą iš 2 (84:82).

„Delikatesas“ paskutinei atakai turėjo 13 sekundžių, o pergalę tolimu metimu pabandė išplėšti Lukas Kazlauskas, bet jo šūvis buvo netikslus.

Vilniečių gretose ryškiausiai spindėjo Artūras Vilutis, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 16 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

Pralaimėtojams dvigubą dublį surinko Nojus Jankūnas, kuris per 33 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 efektyvumo balus.

„Delikatesas“ vertėsi be Dariono Rackley, o vilniečiai – be Ganto Križanausko ir Pauliaus Velučio.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 20 (5/9 dvit., 3/9 trit., 5 atk. kam.), Ronaldas Rutkauskas 18 (8/15 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 3 blok.), Nojus Jankūnas 16 (4/5 dvit., 2/7 trit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Šarūnas Kulevičius 14 (4/7 dvit., 1/7 trit.), Lukas Kazlauskas 9 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 4 kld.).

„Rytas-2“: Artūras Vilutis 16 (6/9 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Džiugas Remeikis 13 (3/6 trit.), Arnas Adomavičius (4/9 dvit., 1/10 trit., 6 rez. perd.) ir Gediminas Alisas (5/5 dvit., 7 atk. kam.) po 12, Ernestas Naruševičius 10 (4/7 dvit.), Ignas Urbonas 7 (5 atk. kam.).