Rezultatyvus Lukauskis atvedė „Jurbarką-Karį“ į pergalę

2024-02-01 22:55
Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

„Jurbarkas-Karys“ (17-13) iškovojo svarbią pergalę „7bet-NKL“ sezone. Povilo Valaičio auklėtiniai namie 90:78 (21:20, 31:19, 14:15, 24:24) užtikrintai nugalėjo Vilkaviškio „Perlą“ (16-15), kuris pirmajame pogrupyje rikiuojasi viena pozicija žemiau.

18
24
100%
10/10
5

44-erių veteranas Mindaugas Lukauskis per 29 minutes pelnė 18 taškų (1/1 dvit., 2/5 trit., 10/10 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.

Tomas Delininkaitis per 28 minutes pridėjo 14 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus, 1 perimtą kamuolį ir 6 efektyvumo balus.

Susitikimą svečiai pradėjo 9:0 atkarpa, bet įpusėjus pirmajam kėliniui jurbarkiečiai išlygino rezultatą (11:11).

Antrajame ketvirtyje „Jurbarkas-Karys“ surengė 12:0 spurtą ir įgijo dviženklę persvarą (35:22).

Mačo eigą savo pusėn pakreipę šeimininkai laikė rungtynių vadžias savo rankose ir nors svečiai kelis kartus deficitą buvo sumažinę iki vienaženklio skaičiaus, bet viską į vietas jubarkiečiai sustatė lemiamame kėlinyje.

Per paskutines 10 minučių 17 baudų iš 18 pataikęs „Jurbarkas-Karys“ įtvirtino savo pergalę – 90:78.

„Perlo“ nuo nesėkmės neišgelbėjo Modestas Žaunieriūnas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 16 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 6/6 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Šioje akistatoje šeimininkai dvitaškius realizavo 77 proc. tikslumu (17 metimų iš 22), kai varžovai pataikė 20 taiklių metimų iš 36 (56 proc.).

Vilkaviškio ekipa žaidė be Igno Labučio ir Justino Tuckerio.

„Jurbarkas-Karys“: Mindaugas Lukauskis 18 (2/5 trit., 10/10 baud., 5 atk. kam.), Tomas Delininkaitis (4/7 trit., 4 kld.), Ignas Juškevičius (5/6 dvit., 4/8 baud., 7 atk. kam., 5 kld.) ir Karolis Kokoška (4/5 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.) po 14, Vytautas Šarakauskas 10 (4/4 dvit.), Aidas Kavaliauskas (5/7 baud., 9 rez. perd., 3 per. kam.) ir Mintautas Bulanovas po 7.

„Perlas“: Rokas Stankevičius (3/7 dvit., 2/4 trit.) ir Modestas Žaunieriūnas (2/6 trit., 6/6 baud.) po 16, Mantvydas Žukauskas 13 (5/6 dvit.), Titas Pažarauskas 9 (4/5 dvit.), Armandas Bancevičius 7 (2/3 trit.).